Cookie / Süti tájékoztató
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy az tolna.hu honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében cookie-kat alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.
További információ
Elfogadom
Nem fogadom el

Tolna Város Jó Tanulója – Jó Sportolója

Tolna Város Önkormányzatának Képviselőtestülete a tanulást és a magas szintű versenyzést legeredményesebben összehangoló tanulók jutalmazására, tevékenységük elismeréséül „Tolna Város Jó Tanulója – Jó Sportolója” kitüntető díjat alapít.

 

 

Név

Iskola

Sportág

1998.

 

 

 

 

Ezer Andrea

Wosinsky M. Á. Iskola

Úszás

 

Schmidt Krisztina

Mözsi Ált. Iskola

Kajak-kenu

 

Bálint Gábor

Sztárai M. Gimnázium

Karate

 

Kovács Krisztián

Széchenyi I. Ált. Iskola

 

 

Mátrai Zsolt

Sztárai M. Gimnázium

Kajak-kenu

1999.

 

 

 

 

Barina Balázs

Sztárai M. Gimnázium

Kajak-kenu

 

Ezer Andrea

ÁNK Wosinsky Iskola

Úszás

 

Inger Nikoletta

Sztárai M. Gimnázium

Kajak-kenu

 

Schmidt Krisztina

ÁNK I. István Iskola

Kajak-kenu

 

Sipos Ágnes

Sztárai M. Gimnázium

Kézilabda

2000.

 

 

 

 

Barina Balázs

Sztárai M. Gimnázium

Kajak-kenu

 

Bartha Diána

Sztárai M. Gimnázium

Kajak-kenu

 

Ezer Andrea

Sztárai M. Gimnázium

Úszás

 

Pirgi Zsuzsanna

Sztárai M. Gimnázium

Kézilabda, Atlétika

 

Schmidt Krisztina

Sztárai M. Gimnázium

Kajak-kenu

2001.

 

 

 

 

Barina Balázs

Sztárai M. Gimnázium

Kajak-kenu

 

Bartha Diána

Sztárai M. Gimnázium

Kajak-kenu

 

Ezer Andrea

Sztárai M. Gimnázium

Úszás

 

Schmidt Krisztina

Sztárai M. Gimnázium

Úszás, Kajak, Atlétika

 

Pirgi Zsuzsanna

Sztárai M. Gimnázium

Kézilabda, Atlétika

 

Éberhadt Erik

ÁNK Széchenyi Iskola

Asztalitenisz

2002.

 

 

 

 

Bartha Diána

Sztárai M. Gimnázium

Kajak-kenu

 

Éberhardt Erik

ÁNK Széchenyi Iskola

Asztalitenisz

 

Schmidt Krisztina

Sztárai M. Gimnázium

Kajak-kenu

 

Kiss Anikó

ÁNK Széchenyi Iskola

Kajak-kenu

 

Steinbach Máté

ÁNK Wosinsky Iskola

Labdarúgás,asztalitenisz

2003.

 

 

 

 

Bartha Diána

Sztárai M. Gimnázium

Kajak-kenu

 

Éberhardt Erik

ÁNK Széchenyi Iskola

Asztalitenisz

 

Ezer Andrea

Sztárai M. Gimnázium

Úszás

 

Buchmüller Judit

Sztárai M. Gimnázium

Karate

 

Sebestyén Kinga

ÁNK Wosinsky Iskola

Karate

2004.

 

 

 

 

Buchmüller Judit

Sztárai M. Gimnázium

Kajak-kenu

 

Sebestyén Kinga

ÁNK Wosinsky Iskola

Karate

 

Ezer Andrea

Sztárai M. Gimnázium

Úszás

 

Nagyváradi Mercédesz

ÁNK Széchenyi Iskola

Asztalitenisz

2005.

 

 

 

 

Buchmüller Judit

Sztárai M. Gimnázium

Kajak-kenu

 

Sebestyén Kinga

ÁNK Wosinsky Iskola

Karate

 

Nagyváradi Mercédesz

ÁNK Széchenyi Iskola

Asztalitenisz

 

Horváth Zsolt

ÁNK Wosinsky Iskola

Karate

 

Straubinger Dóra

ÁNK Széchenyi Iskola

Labdarúgás

2006.

 

 

 

 

Buchmüller Judit

Sztárai M. Gimnázium

Kajak-kenu

 

Kosztolányi Adrienn

Sztárai M. Gimnázium

Kajak-kenu

 

Neszter Klaudia

Sztárai M. Gimnázium

Akrobatikus rock and roll

 

Tauker Erika

ÁNK Széchenyi Iskola

Kézilabda, labdarúgás

2007.

 

 

 

 

a díj nem került kiosztásra

 

 

2008.

 

 

 

 

Fauszt Abigél

WMOI Széchenyi I.

Telephely kajak

 

Klem Vivien

Sztárai M. Gimnázium

asztalitenisz

 

Lung Máté

WMOI Széchenyi I.

Telephely úszás, kajak

 

Nagyváradi Mercédesz

Sztárai M. Gimnázium

asztalitenisz

 

Tauker Erika

WMOI Széchenyi I.

Telephely női labdarúgás, kézilabda

2009.

 

 

 

 

Fauszt Abigél

WMOI Széchenyi I. Általános Iskolája

Kajak-kenu

 

Bálint Orsolya

Sztárai Mihály Gimnázium

Akrobatikus rock and roll

 

Koleszár Patrik

Sztárai Mihály Gimnázium

karate

 

Rácz Krisztina

Sztárai Mihály Gimnázium

Shotan karate

 

Bogos Bettina

WMOI Széchenyi I. Általános Iskolája

Kajak-kenu

2010.

 

 

 

 

Kovács Alexandra

Sztárai Mihály Gimnázium

sárkányhajó

 

Steinbach Gergő

Sztárai Mihály Gimnázium

labdarúgás

 

Fauszt Abigél

Sztárai Mihály Gimnázium

kajak

 

Horváth Krisztián

Wosinsky Mór Általános Iskola

karate

 

Link Tas Milán

Sztárai Mihály Gimnázium

kajak

2011.

 

 

 

 

Benedeczki Dóra

Sztárai Mihály Gimnázium

sárkányhajó

 

Steinbach Gergő

Sztárai Mihály Gimnázium

labdarúgás

 

Kovács Alexandra

Sztárai Mihály Gimnázium

sárkányhajó

 

Ambruzs Anett

Sztárai Mihály Gimnázium

asztalitenisz

 

Rácz Dániel

Wosinsky Mór Oktatási Intézmény

kajak

2012.

 

 

 

 

Rácz Dániel
Buchmüller Petra
Puskás Patrik
Pálinkás Bence

 

 

2013.

 

 

 

 

Buchmüller Petra
Rácz Dániel
Steinbach Máté
Veress Ádám

 

 

2014.

 

 

 

 

Rácz Dániel
Buchmüller Petra
Erőss Lili
Nagy Raul

 

 

2015.

 

 

 

 

Bátori Kamilla
Kaiser Anna
Orbán Rebeka
Rácz Dániel
Veress Ádám

 

 

2016.

 

 

 

 

Balogh Bence

Wosinsky Mór Általános Iskola

asztalitenisz

 

Bátori Kamilla

Wosinsky Mór Általános Iskola

karate

 

Buchmüller Petra

Sztárai Mihály Gimnázium

futsal

 

Kaiser Anna

Wosinsky Mór Általános Iskola

karate

2017.

1. félév

 

 

 

Balogh Bence

Wosinsky Mór Általános Iskola

asztalitenisz

 

Bátori Kamilla

Wosinsky Mór Általános Iskola

karate

 

Kaiser Anna

Szent István Katolikus Gimnázium

karate

 

Rácz Dániel

Szent István Katolikus Gimnázium

quadratlon

 

2. félév

 

 

 

Bátori Kamilla

 

karate

 

Buchmüller Petra

 

futsal

 

Kaiser Anna

 

karate

 

Rácz Dániel

 

quadratlon

2018.

 

 

 

 

Szászi Kata

Szent István Katolikus Gimnázium

karate

 

Haiszer Anna

Szent István Katolikus Gimnázium

kajak

 

Vas Lili

Wosinsky Mór Általános Iskola

kézilabda

 

Vas Kata

Wosinsky Mór Általános Iskola

kézilabda

 

Horváth Álmos Levente

Szent István Katolikus Gimnázium

úszós

 

Wiesner Balázs

Wosinsky Mór Általános Iskola

labdarúgás

2019.

 

 

 

 

Haiszer Anna Liza

Szent István Katolikus Gimnázium

kajak

 

Horváth Luca Szofi

Szent István Katolikus Gimnázium

úszás

 

Kiss Gréta Anett

Szent István Katolikus Gimnázium

futsal

 

Perger Zsolt

Wosinsky Mór Általános Iskola

labdarúgás

 

sárga pöttyök
Rendezvénynaptár
Közelgő rendezvények
Adventi ablaknyitogató
  • Mikor: 2021. Dec 3. 17:00
  • Hol: Tolnai Kulturális Központ és Könyvtár