Cookie / Süti tájékoztató
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy az tolna.hu honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében cookie-kat alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.
További információ
Elfogadom
Nem fogadom el

Ügyintézők elérhetősége

Tolnai Közös Önkormányzati Hivatal

Ügyintézőinek elérhetősége

 

Titkársági Osztály

Ügyfélfogadás: Kedd 8.00 - 12.00, 13.00 - 16.00 Péntek 8.00 - 12.00

                           Telefon: 74/540-800

Tolnai Közös Önkormányzati Hivatal 7130 Tolna, Hősök tere 1. E-mail: tolna@tolna.hu

 

Appelshoffer Ágnes Polgármester polgarmester@tolna.hu

Ezerné dr. Huber Éva Jegyző jegyzo@tolna.hu

Dr. Kern Emőke Titkársági osztályvezető kern.emoke@tolna.hu

Feri Lívia Titkársági ügyintéző feri.livia@tolna.hu

Máté Edit Titkársági ügyintéző mate.edit@tolna.hu

Steinbach Zsolt Titkársági ügyintéző steinbach.zsolt@tolna.hu

Pakulár Erika Titkársági referens pakular@tolna.hu

Smid Melinda Személy- és munkaügyi ügyintéző smid@tolna.hu

Guldné Kiss Erzsébet Iktató guldne.erzsebet@tolna.hu

Eveli Gergely Informatikus evelig@tolna.hu

 

 

Hatósági Osztály

Ügyfélfogadás: Kedd 8.00 - 12.00, 13.00 - 16.00

Péntek 8.00 - 12.00

Telefon: 74/540-800

Tolnai Közös Önkormányzati Hivatal 7130 Tolna Hősök tere 1. E-mail: tolna@tolna.hu; igazgatas@tolna.hu

Dr. Nemes Margit Aljegyző, hatósági osztályvezető aljegyzo@tolna.hu

Bucherné Mészáros Valéria Igazgatási ügyintéző bucherne@tolna.hu

Főglein Ilona Igazgatási ügyintéző,anyakönyvvezető foglein.ilona@tolna.hu

                                               Dán-Müller Alexandra Igazgatási ügyintéző muller.alexandra@tolna.hu

                                               Jónás Edina Igazgatási ügyintéző, jonas.edina@tolna.hu

                                               Szeleczki-Barna Kinga Igazgatási ügyintéző sz-barna@tolna.hu

                                               Klein Antal Városgazda klein@tolna.hu

                                              Honti Máté Városüzemeltetési ügyintéző honti@tolna.hu

                                              Máté Levente Közterület-felügyelő mate.levente@tolna.hu

                                            Kiss Sebestyén Városüzemeltetési ügyintéző sebestyen.kiss@tolna.hu

 

Pénzügyi Osztály

Ügyfélfogadás: Kedd 8.00 - 12.00, 13.00 - 16.00

Péntek 8.00 - 12.00

Tolnai Közös Önkormányzati Hivatal 7130 Tolna, Hősök tere 1. E-mail: tolna@tolna.hu

Neidhart Zita Osztályvezető neidhart@tolna.hu

Szűcs Gáborné Könyvelő szucs.gaborne@tolna.hu

Stercz Mária Könyvelő stercz.maria@tolna.hu

Szuprics Szilvia Ov. helyettes, könyvelő szuprics.szilvia@tolna.hu

Szilágyi-Tálos Etelka Adóügyi ügyintéző talos.etelka@tolna.hu

Pipó Sarolta Adóügyi ügyintéző pipo.sarolta@tolna.hu

László Lívia Pénzügyi ügyintéző laszlo.livia@tolna.hu

Bucher Beáta Könyvelő bucherbeata@tik.tolna.hu

Heibl Ferencné Könyvelő heibl.ferencne@tolna.hu

Nagy Istvánné Pénzügyi ügyintéző nagyne@tik.tolna.hu

Pata Teréz Pénzügyi ügyintéző pata.terez@tolna.hu

Wichner Eszter Miléna Könyvelő wichner@tik.tolna.hu

sárga pöttyök
Rendezvénynaptár
Közelgő rendezvények
Adventi ablaknyitogató
  • Mikor: 2021. Dec 3. 17:00
  • Hol: Tolnai Kulturális Központ és Könyvtár