Kép

Megkezdődött az őszi pontvadászat!

Megyei I. osztály, 13. forduló

2019. november 9.

Dombóvár FC–Tolna VFC 2–1 (0–0). Dombóvár, V: Éreth A. (Varga G., Domokos L.). Gól: Párkányi (81.), Papp G. (94.), illetve Blatt (58).

Eredmények/tabella | Megyei I. osztály: a bajnokság hírei

Megyei I. osztály, 12. forduló

2019. november 2.

Tolna VFC–Szedresi SE 4–0 (1–0), Tolna, V.: Illés T. (Varga G., Pesti D.).
Tolna: Bildhéber B. (Márton J., 80.) – Pap Milán, Calka S. (Laczkó K., 73.), Hanol, Horváth M. – Sümegi B. (Molnár T., 63.), Pesti V., Karszt L. (Blatt, 63.), Szili I. (Takács B., 80.) – Pál A., Ranga. Edző: Izsák Géza.
Szedres: Farkas M. – Benizs, Erdélyi P., Varga T., Rácz Zs. – Kuti, Junkuncz (Szabó Sz., a szünetben), Tolnai R., Bíró Adrás (Csóka K., 71.) – Bíró Adrián, Péger. Játékos-edző: Rikkers Péter.
Gól: Pesti V. (10.), Szili I. (61.), Pap Milán (63.), Blatt (83.).
Jók: a hazai csapat valamennyi játékosa dicséretet érdemel.

A végig fölényben játszó tolnai együttes magabiztos teljesítményt nyújtva szerezte meg a három pontot.

Megyei I. osztály, 11. forduló

2019. október 27.

Majosi SE–Tolna VFC 3–0 (3–0), Majos, V: Szappanyos Sz. (Fülöp A., Rimai B.).

Majos: Steinbach G. – Jerabek, Bognár S., Szőts A., Kovács G. – Kovács R. (Hock, 60.), Nagy N. (Szeiler, 74.), Hegedűs P., Vituska N. (Bognár Zs., 77.) – Steinbach M., Petrovics (Lizák P., 73.). Edző: Tihanyvári László.
Tolna: Bildhéber B. – Ranga (Erdélyi Zs., 62.), Calka S., Hanol, Horváth M. – Sümegi, Pesti V., Karszt L. (Takács B., 64.), Molnár T. (Pap Milán, 62.) – Szili I., Pál A. Megbízott edző: Izsák Géza.

A helyzeteit maximálisan kihasználó, a mérkőzést már az első félidőben eldöntő majosi együttes megérdemelten győzött.

Gól: Steinbach M. (12.), Szőts (30.), Vitkuska N. (43.). Jók: Steinbach G., Szőts A., Hegedűs P., Vituska N.

Megyei I. osztály, 10. forduló

2019. október 19.

Tolna VFC–Bátaszék SE 0–1 (0–0). Tolna, v.: Kovács T. (Tinnyei, Verbászi. Gól: Tóth T. (51.). Kiállítva: Dobra B. (25., Bátaszék).

Megyei I. osztály, 9. forduló

2019. október 12.

Bonyhád VLC-Tolna VFC 2-1 (2-0), Bonyhád, V: Mihálovics L. (Sipos L., Fülöp A.).

Bonyhád: Szabó Sz. – Szász D., Völgyi, Szlama, Hambuch – Ágics, Máté R. – Wirth (Pfaff, 75.), Sásdi (Kaufmann, 61.), Preininger – Pap R. Edző: Köllő Roland.
Tolna: Bildhéber B. – Pap Milán (Erdélyi Zs., 26.), Ledneczki, Hanol, Horváth M. – Sümegi (Molnár T., a szünetben), Calka S., Pesti V., Laczkó K. (Ranga, 65.) – Pál A. (Karszt L., 81.), Rompos J. (Szili I., a szünetben). Edző: Gracza Tibor.
Gól: Csigi Á. (9., 14.), illetve Horváth M. (65.).

Megyei I. osztály, 8. forduló

2019. október 6.

Dunaföldvár FC–Tolna VFC 1–5 (0–2) Dunaföldvár, V: Szabó P. (Knap Z., Kapéter J.).

Dunaföldvár: Fogarasi – Fröhlich Rajmund, Kiss P., Végh G. (Nikl, a szünetben), Pinczési B., Csala (Rózsahegyi, 69.), Máthé D. (Androsovits, 69.), Jákli, Pintér Cs., Tóth D., Fazekas S. (Felker, 69.). Edző: Sárai György.

Tolna: Bildhéber B. – Pap Milán (Karszt L., 74.), Ledneczki, Calka S., Horváth M. (Szili I., 52.) – Ranga (Sümegi B., a szünetben), Pesti V., Hanol, Blatt – Rompos J. (Laczkó K., 69.), Pál A. Edző: Gracza Tibor.

Gól: Fröhlich Rajmund (75.), illetve Rompos J. (4.), Calka S. (42.), Ledneczki (60.), Laczkó K. (71.), Pál A. (74.).

Megyei I. osztály, 7. forduló

2019. szeptember 29.

Tolna VFC–Tamási 2009 FC 1–2 (1–0), Tolna, V: Szappanyos Sz. (Váncsa A., Kapéter J.).

Tolna: Bildhéber B. – Erdélyi Zs., Ledneczki, Hanol, Horváth M. – Sümegi B. (Ranga, 58.), Pesti V., Molnár T., Blatt – Pál A., Rompos J. (Pap Milán, 67.). Edző: Gracza Tibor.
Tamási: Pintér K. – Orosz Á., Pintér A., Yondo, Bognár F. (Orosz M., a szünetben) – Benke, Széll, Györgye E. (Kovács P., 86.), Kugli – Farsang P., Haruna.
Edző: Barics Péter. A góllövőlistát vezető Jammeh Haruna egyedül megverte a második félidőben a tolnaiakat. Gól: Pál A. (43.), illetve Haruna (78., 92.). Kiállítva: Molnár T. (60.). Jók: Pál A., Pesti V., Erdélyi Zs., illetve Haruna, Yondo, Pintér A., Széll.

Megyei I. osztály, 6. forduló

2019. szeptember 22.

Kakasd SE–Tolna VFC 2–2 (1–0), Kakasd, V: Pekoli D. (Álló T., Kapéter J.).
Kakasd: Schäffer K. – Dobondi, Hucker B., Réti D. (Máté B., 85.), Takács N. – Erős M., Kovács R. (Réti B., 68.), Varga Á. (Sebestyén M., 82.), Fábián Cs. – Márk A., Márk K. Edző: Kniesz Mátyás.
Tolna: Bildhéber B. – Erdélyi Zs., Ledneczki, Hanol, Horváth M. – Pap Milán, Kovács E. (Laczkó, 4.), Molnár T., Blatt – Sümegi B. (Ranga, 77.), Rompos J. Edző: Gracza Tibor.
Gól: Márk A. (26.), Márk K. (73.), illetve Molnár T. (50.), Rompos J. (54.).
Jók: Márk A., Márk K., Takács N., Schäffer K., illetve Ledneczki, Blatt, Rompos J.

A mérkőzés összképe és a látottak alapján igazságos a döntetlen.

Megyei I. osztály, 5. forduló

2019. szeptember 15.

Tevel Medosz SE–Tolna VFC 1–0 (1–0), Tevel, zárt kapuk mögött. V: Álló T. (Sipos L., Kovalcsik Z.).
Tevel: Máté R. – Pál Z., Simon J., Bajusz J., Bakó – Bajusz K., Tóth D., Dienes G., Szedlacskó (Kerekes R., 66.) – Petrevics, Baranyai D. Játékos-edző: Máté Roland.
Tolna: Bildhéber B. – Pap Milán, Ledneczki, Hanol, Horváth M. – Sümegi (Ranga, 67.), Blatt, Kovács E., Szili I. – Laczkó (Pesti V., 63.), Rompos J. Edző: Gracza Tibor.

Küzdelmes mérkőzésen a tartalékos teveliek nagyot küzdve győzték le az esélyesebb tolnaiakat.

Gól: Baranyai D. (6.). Jók: a hazai csapat valamennyi játékosa dicséretet érdemel.

Megyei I. osztály, 4. forduló

2019. szeptember 7.

Tolna VFC-Dombóvár FC 2-2 (1-0). Tolna, V: Éreth A. (Váncsa A., Sipos L.). Gól: Szili I. (10.), Blatt (71.), illetve Keczeli (63., 85.). Kiállítva: Pál A. (89.).

Megyei I. osztály, 3. forduló

2019. augusztus 31.

Szedresi SE-Tolna VFC 1-5 (0-2). V: Szappanyos Sz. (Fülöp A., Knap Z.). Gól: Rikkers (64., 11-esből), illetve Pál A. (13., 70.), Erdélyi Zs. (30.), Rompos J. (54.), Sümegi B. (90.).

Megyei I. osztály, 2. forduló

2019. augusztus 24.

Tolna VFC–Majosi SE 2–1 (0–1), Tolna, V.: Álló T. (Sipos L., Knap Z.).

Tolna: Bildhéber B. – Erdélyi Zs., Pap Milán, Hanol, Blatt – Sümegi (Molnár T., 27.), Pesti V., Karszt L. (Kovács E., a szünetben), Szili I. – Pál A., Rompos J. (Ranga, 81.). Edző: Gracza Tibor.
Majos: Steinbach G. – Kapéter, Szőts A., Szeiler, Kovács G. (Kovács R., 77.) – Nagy N., Bognár S. (Kósa, 71.), Gere – Lizák P., Petrovics (Steinbach M., 71.), Hock. Edző: Tihanyvári László.

Sokan hiányoztak a heti edzésekről, de így is kiszenvedte a győzelmet a tolnai együttes.

Gól: Erdélyi Zs. (62.), Pap Milán (65.), illetve Nagy N. (15.).
Jók: Pap Milán, Erdélyi Zs., Bildhéber B., Pesti V., illetve Kapéter, Lizák P.

Megyei I. osztály, 1. forduló

2019. augusztus 17.

Bátaszék SE – Tolna VFC 2–1 (0–0) Bátaszék, V: Knap Z. (Sipos L., Kovalcsik Z.).

Bátaszék: Klézl – Tóth B., Acsádi R., Faller, Kertész J. – Botos – Lerch M. (Kovács B., 88.), Gábor G. (Dobra, 82.), Héhn (Palkó J., 69.), Acsádi D. (Régi, a szünetben) – Tóth T. Edző: Szőcs Lázár.

Tolna: Bildhéber B. – Erdélyi Zs., Hanol M., Pesti V., Horváth M. – Sümegi B., Kovács E., Molnár T., Blatt (Karszt L., 82.) – Rompos J., Pál A. Edző: Gracza Tibor.

Kiegyenlített első félidőt követően két góllal elhúzott a jól futballozó bátaszéki csapat, a tolnaiak már csak szépíteni tudtak. Gól: Gábor G. (56.), Tóth T. (79.), illetve Pál A. (83.). Jók: Botos, Faller, Tóth B., Kertész J., illetve Hanol M., Blatt, Sümegi B.