Kép

Megkezdődött az őszi pontvadászat!

Megyei I. osztály, 5. forduló

2019. szeptember 15.

Tevel Medosz SE–Tolna VFC 1–0 (1–0), Tevel, zárt kapuk mögött. V: Álló T. (Sipos L., Kovalcsik Z.).
Tevel: Máté R. – Pál Z., Simon J., Bajusz J., Bakó – Bajusz K., Tóth D., Dienes G., Szedlacskó (Kerekes R., 66.) – Petrevics, Baranyai D. Játékos-edző: Máté Roland.
Tolna: Bildhéber B. – Pap Milán, Ledneczki, Hanol, Horváth M. – Sümegi (Ranga, 67.), Blatt, Kovács E., Szili I. – Laczkó (Pesti V., 63.), Rompos J. Edző: Gracza Tibor.

Küzdelmes mérkőzésen a tartalékos teveliek nagyot küzdve győzték le az esélyesebb tolnaiakat.

Gól: Baranyai D. (6.). Jók: a hazai csapat valamennyi játékosa dicséretet érdemel.

Eredmények/tabella | Megyei I. osztály: a bajnokság hírei

Megyei I. osztály, 4. forduló

2019. szeptember 7.

Tolna VFC-Dombóvár FC 2-2 (1-0). Tolna, V: Éreth A. (Váncsa A., Sipos L.). Gól: Szili I. (10.), Blatt (71.), illetve Keczeli (63., 85.). Kiállítva: Pál A. (89.).

Megyei I. osztály, 3. forduló

2019. augusztus 31.

Szedresi SE-Tolna VFC 1-5 (0-2). V: Szappanyos Sz. (Fülöp A., Knap Z.). Gól: Rikkers (64., 11-esből), illetve Pál A. (13., 70.), Erdélyi Zs. (30.), Rompos J. (54.), Sümegi B. (90.).

Megyei I. osztály, 2. forduló

2019. augusztus 24.

Tolna VFC–Majosi SE 2–1 (0–1), Tolna, V.: Álló T. (Sipos L., Knap Z.).

Tolna: Bildhéber B. – Erdélyi Zs., Pap Milán, Hanol, Blatt – Sümegi (Molnár T., 27.), Pesti V., Karszt L. (Kovács E., a szünetben), Szili I. – Pál A., Rompos J. (Ranga, 81.). Edző: Gracza Tibor.
Majos: Steinbach G. – Kapéter, Szőts A., Szeiler, Kovács G. (Kovács R., 77.) – Nagy N., Bognár S. (Kósa, 71.), Gere – Lizák P., Petrovics (Steinbach M., 71.), Hock. Edző: Tihanyvári László.

Sokan hiányoztak a heti edzésekről, de így is kiszenvedte a győzelmet a tolnai együttes.

Gól: Erdélyi Zs. (62.), Pap Milán (65.), illetve Nagy N. (15.).
Jók: Pap Milán, Erdélyi Zs., Bildhéber B., Pesti V., illetve Kapéter, Lizák P.

Megyei I. osztály, 1. forduló

2019. augusztus 17.

Bátaszék SE – Tolna VFC 2–1 (0–0) Bátaszék, V: Knap Z. (Sipos L., Kovalcsik Z.).

Bátaszék: Klézl – Tóth B., Acsádi R., Faller, Kertész J. – Botos – Lerch M. (Kovács B., 88.), Gábor G. (Dobra, 82.), Héhn (Palkó J., 69.), Acsádi D. (Régi, a szünetben) – Tóth T. Edző: Szőcs Lázár.

Tolna: Bildhéber B. – Erdélyi Zs., Hanol M., Pesti V., Horváth M. – Sümegi B., Kovács E., Molnár T., Blatt (Karszt L., 82.) – Rompos J., Pál A. Edző: Gracza Tibor.

Kiegyenlített első félidőt követően két góllal elhúzott a jól futballozó bátaszéki csapat, a tolnaiak már csak szépíteni tudtak. Gól: Gábor G. (56.), Tóth T. (79.), illetve Pál A. (83.). Jók: Botos, Faller, Tóth B., Kertész J., illetve Hanol M., Blatt, Sümegi B.