A Tolna VFC csapata új edzővel és új kerettel vágott neki az idei megyebajnokságnak.

Megyei I. osztály, 26. forduló

JÚNIUS 3., SZOMBAT, 17 ÓRA

Kakasd SE–Tolna VFC 3–0. V: Éreth (Álló, Kovalcsik).

Előzetes | Az emlékezés jegyében telik a találkozó: Szabó Márton a kakasdiak és a tolnaiak egykori remek kapusa hosszas betegséget követően a közelmúltban hunyt el. A két egyesület úgy döntött, hogy a záró forduló teljes bevételét a kiváló sportember családjának ajánlják fel. A találkozóra 500 forintért lehet jegyet váltani, de külön felajánlásokat is fogadnak, egy külön gyűjtőt is kihelyeznek a bejáratnál. A klubok remélik, hogy sokan kilátogatnak a találkozóra, már csak azért is, mert a két gárda a múltban nem egy emlékezetes csatát vívott egymással. A helyezések szempontjából igazából nincs tétje a meccsnek, a Tolna se előre, se hátra nem tud már mozdulni a negyedik helyről, a kakasdiak pedig vagy maradnak a helyükön, vagy egyet előrelépnek. Az őszi idényben 4–0-ra nyert a Tolna.

Eredmények/tabella | Megyei I. osztály: a bajnokság hírei

Megyei I. osztály, 25. forduló

2017. május 28.
A TOLNA VFC–TAMÁSI 2009 FC összecsapás elmaradt, mert a vendégcsapat nem érkezett meg a találkozóra. A mérkőzés három pontját a versenykiírás szerint a vétlen tolnaiak kapják majd meg.

Megyei I. osztály, 24. forduló

2017. május 21.
Majosi SE–Tolna VFC 1–1 (1–1). Majos, V: Álló T. (Varga G., Pesti D.). MAJOS: Komáromi – Gere, Szőts A., Szeiler, Bodó J. – Vámosi P. (Németh B., 81.), Hegedűs P. (Bálint J., 88.), Harangi, Becze R. – Boros K., Vituska N. Játékos-edző: Hegedűs Péter. TOLNA: Bildhéber B. – Ledneczki, Vizdár (Felföldi, a szünetben), Pesti V., Cseri (Kelemen Zs., 80.) – Jerabek, Nagy Zs., Göndör, Szili I. – Sümegi, Szabolcska. Edző: Buzás Attila.

Jóiramú meccsen az első félidőben a hazaiak, a másodikban a vendégek játszottak fölényben. A Majos nyerhetett volna, de a 87. percben 11-est hibázott. GÓL: Becze R. (29.), illetve Szabolcska (18.). JÓK: az egész hazai csapat dicsérhető, illetve Pesti V., Jerabek, Szili I.

Megyei I. osztály, 23. forduló

2017. május 13.
Tolna VFC – Teveli MEDOSZ SE 0–1 (0–0). Tolna. Gól: Simon József (63.)

Megyei I. osztály, 22. forduló

2017. május 6.
Bonyhád VLC–Tolna VFC 1–3 (0–0). Bonyhád, V.: Farkas F. (Juhász Cs., Sipos L.). BONYHÁD: Schleinig – Baranyi (Fekete K., 71.), Szlama, Szász D., Schulteisz N. – Völgyi, Tolnai Sz. – Szentes M. (Pfaff, 57.), Varga Á., Genczler – Pap R. Edző: Köllő Roland. TOLNA: Bildhéber B. – Ledneczki, Fodor M., ifj. Buzás (Mátyás, a szünetben), Cseri (Szili I., a szünetben) – Jerabek, Karszt L. (Felföldi, 77.), Pesti V., Sümegi – Horváth M., Szabolcska. Edző: Buzás Attila. GÓL: Genczler (61.), illetve Sümegi (49.), Felföldi (90.), Szili I. (92.).

Nagyon jó iramú mérkőzésen mindkét csapat nagy szívvel játszott, a Bonyhád 11-est hibázott, a hajrában a Tolna volt szerencsésebb. JÓK: Genczler K., Pap R., Szlama, Varga Á., illetve Bildhéber B., Fodor M., Pesti V., Jerabek, Sümegi

Megyei I. osztály, 21. forduló

2017. április 30.
Tolna VFC - Szedresi SE 4–1 (1–1). Tolna, V.: Szappanyos (Bogáncs G., Farkas R.). TOLNA: Bildhéber – Ledneczki, Fodor M., Vizdár, Cseri – Jerabek (ifj. Buzás A., 83.), Karszt L., Pesti V., Sümegi (Vadas, 80.) – Szabolcska, Horváth M. (Felföldi, 71.). Edző: Buzás Attila. SZEDRES: Farkas M. – Vámosi A., Kiss B., Erdélyi P., Kuti – Fritz Á., Horváth Bálint – Lakatos G., Horváth Balázs, Rikkers (Bíró A., 55.) – Erdélyi Zs. Edző: Lacza József. GÓL: Szabolcska (15., 91.), Sümegi (53.), Ledneczki (61.), illetve Lakatos G. (12.).

Megyei I. osztály, 20. forduló

2017. április 23.
Dunaföldvári FC-Tolna VFC 1-2 (0-2). Dunaföldvár, V: Álló T. (Tinnyei Zs., Halák L.). DUNAFÖLDVÁR: Kovács Á. - Ürmös (Széles G., 77.), Kiss P., Tóth D., Kóczián - Androsovits (Rezicska R., 38.), Horváth A., Fröhlich Rajmund (Berényi P., 77.), Fehér M. - Benke V., Tóth Á. (Barics P., 68.). Játékos-edző: Barics Péter. TOLNA: Bildhéber B. - Cseri (Szabolcska, 61.), Fodor M., Vizdár, Ledneczki - Pesti V., Karszt L., Jerabek (Vadas B., a szünetben), Szili I. (Felföldi, 76.) - Horváth M., Sümegi. Edző: Buzás Attila.
GÓL: Kiss P. (73.), illetve Ledneczki (23.), Fehér M. (31., öngól). JÓK: Kiss P., Fröhlich Rajmund, Benke V., illetve Vizdár, Ledneczki, Horváth M.

Megyei I. osztály, a 19. forduló

2017. április 15.
Tolna VFC - Dombóvár FC 2-1 (2-1). Tolna, V: Kovács T. (Mészáros L., Váncsa). Tolna: Bildhéber B. - Cseri (Mátyás T., 65.), Vizdár, Fodor M., Jerabek (Ledneczki, 80.) - Sümegi B. (Felföldi, 76.), ifj. Buzás A., Karszt L., Szili I. (Tolnai R., 90.) - Pesti V., Horváth M. Edző: Buzás Attila. Dombóvár: Sztropkó - Nagy Z. (Magyarosi, 76.), Kovács R., Varga B. (Kalmár Cs., 85.), Kázmér (Fehérvári, 90.) - Baksa Zs. (Takács Z., a szünetben), Weimann (Regényi, 79.), Várai, Bán - Horváth Á., Androsics. Szakmai igazgató: Bőzsöny János. Gól: Szili I. (24.), Horváth M. (32.), illetve Horváth Á. (17.).
A DFC korai góljára kettővel felelt a megérdemelten nyerő Tolna. Ifi: 1-3.

Megyei I. osztály, a 18. forduló

2017. április 8-9.
A Tolna VFC a hét végén szabadnapos.

Megyei I. osztály, a 17. forduló

2017. április 1.
Tolna VFC-Kölesdi SE 6-1 (3-0). Tolna, V: Kövesdi R. (Kövesdi T., Kovalcsik Z.). Tolna: Bildhéber - ifj. Buzás A., Fodor M., Vizdár, Cseri (Sümegi, a szünetben) - Jerabek, Karszt L. (Kovács L., 55.), Pesti V., Vadas (Tolnai R., 62.) - Horváth M., Szili I. Edző: Buzás Attila. Kölesd: Kollár E. - Baksai R. (Szász T., 59.), Pilisi P., Nagy P., Kozák (Pesti M., 70.) - Kovács R. (Tímár K., 34.), Farkas P., Kapinya, Weisz T. (Kern M., 77.) - Péger, Baranyai D. (Richter, 78.). Edző: Sánta István. Régóta várták a szurkolók és ezt a jó teljesítményt a tolnaiaktól. Gól: Szili I. (54., 60., 85.), Vizdár (4.), Fodor M. (30.), Horváth M. (35.), illetve Szász T. (86.). Jók: Szili I., Horváth M., Pesti V., illetve Farkas P.

Megye I. osztály, 16. forduló

2017. március 25.
Szekszárdi UFC II.–Tolna VFC 3–0 (0–0). Szekszárd, műfű, V: Szappanyos (Szabó P., Kapéter). Szekszárd: Szűcs K. – Pap Milán, Rátkai (Major, a szünetben), Tóth P. (Both D., 63.), Nánási – Ranga (Cseh, 68.), Márton E., Aréna Ármin (Ágics, a szünetben), Kuklis, Lerch (Pulcz, 43.) – Csigi Á. Edző: Dienes Pál. Tolna: Bildhéber B. – Mátyás (Fodor, 89.), Vizdár, Ledneczki, Horváth M. – ifj. Buzás, Karszt L. (Nagy Zs., 89.), Vadas (Tolnai, 78.), Pesti V. (Sümegi, 53.), Jerabek – Szili I. Edző: Buzás Attila. Az első félidőben a sok szabálytalanság miatt akadozott a játék, a kiállítás megpecsételte az addig jól küzdő, és a meccs helyzetét kihagyó tolnaiak sorsát. Gól: Pulcz (51.), Csigi Á. (56.), Ranga (65.). Kiállítva: Ledneczki (47.). Jók: Szűcs K., Kuklis, Pulcz, illetve Vizdár, ifj. Buzás, Mátyás.

Megye I. osztály, 15. forduló

2017. március 19.
Őcsény SK-Tolna VFC 0-5 (0-3). Őcsény. V: Kövesdi (Szabó P., Pesti). Őcsény: Lizák Zs. - Lénárt, Szántó, Bárdos, Göndör, Batizi-Pócsi (Szabó A., a szünetben) - Szűcs M. (Német G., 56.), Kolompár, Szente, Vecsei - Nagy A. Játékos-edző: Bárdos László. Tolna: Bildhéber - Mátyás (Tolnai, 77.), Vizdár (Budai Zs., 56.), Horváth M. - ifj. Buzás A., Karszt L., Fodor, Vadas (Cseri, 69.), Jerabek J. (Pesti V., 69.) - Szili I., Szabolcska (Felföldi, 29.). Edző: Buzás Attila. Alacsony színvonalú összecsapáson az Őcsény nem tudta kivédekezni a Tolna támadásait. Gól: Szabolcska (3., 24.), Vadas (43.), Karszt (80.), Szili I. (87.). Jók: Göndör, Vecsei, Szente, Lénárt, illetve Szabolcska, Szili I., Karszt L., Horváth M.

Megyei I. osztály, 14. forduló

2017. március 11.
Tolna VFC-Bátaszék SE 1-2 (0-0). Tolna, V.: Farkas F. (Sipos L., Mészáros L.). Tolna: Bildhéber B. - Mátyás, Vizdár, Horváth M. - ifj. Buzás A., Karszt L. (Pesti V., 64.) - Nagy Zs. (Fodor M., 64.), Sümegi, Vadas (Szabolcska, a szünetben) - Felföldi, Szili I. (Tolnai R., 81.). Edző: Buzás Attila. Bátaszék: Klézl - Lieszkovszky, Kiss P., Szabó M. - Kertész J. (Papp Z., 85.), Botos (Révész, 92.), Faller, Fábián Cs. (Horváth L., 88.), Samu P. - Babanics Gy. (Szabó E., 63.), Földvári (Horváth Á., 63.). Edző: Kiss János. Gól: Szabolcska (47.), illetve Faller (70., 77.). U19: 2-0. Képek

Innen folytatják a tavaszi szezonban

Százhuszonöt nap után végre kitavaszodik a megyei I. osztályban

Megyei I. osztályú foci | Tizennyolc héttel az utolsó őszi forduló után folytatódnak a küzdelmek a megyei élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban.

TOLNA VFC
Érkezett: Jerabek Jenő (Szekszárd), Fodor Marcell (Dunakömlőd).
Távozott: Erdélyi Zsolt (Szedres), Agócs Gábor (külföld).
Buzás Attila, edző: - Sokat dolgoztunk a télen, reményeink szerint még fogunk is. A rövid időszakomban az elnökség tagjaiban és a csapat mellett dolgozókban is áldozatos embereket ismertem meg. Nekik, illetve magunknak is tartozunk annyival, hogy tavasszal eredményességben is előre lépjünk.

Részletek a teol.hu portálon

Megyei I. osztály, 13. forduló

2016. november 5.
Tolna VFC-Kakasd SE 4-0 (1-0). V: Pekoli (Varga G., Horváth J.). Tolna: Bildhéber- Karszt (Mátyás, 72.), Ledneczki, Vizdár, Horváth M.- Sümegi (Budai, 85.), Kovács L. (ifj. Buzás A., 72.), Borda, Tolnai (Cseri, a szünetben)- Szili I. (Nagy Zs., a szünetben), Szabolcska. Játékos-edző: id. Buzás Attila. Kakasd: Kocsmár- Kvanduk E., Réti (Farkas B., 24.), Márk K., Márk A.- Farkas D., Palkó A. (Dobondi, 84.), Fazekas Á., Tóth L.- Taba (Heidecker, a szünetben), Fazekas T. Edző: Kniesz Mátyás. A jobb egyéni képességeknek köszönhetően a hazai csapat végig kézben tartotta a mérkőzést az egyébként masszív játékot bemutató Kakasd ellen. Gól: Szabolcska (82., 85.), Szili I. (45.), Horváth M. (62.). Jók: Vizdár vezetésével az egész hazai csapat dicsérhető, illetve Márk A, Márk K.

Megyei I. osztály, a 12. forduló

2016. október 30.
Tamási 2009 FC-Tolna VFC 3-3 (1-2). Tamási, 90 néző. V: Lengyel S. (Knap, Mihálovics). Tamási: Lieszkovszky Z. - Pintér A., Dorogi, Nagy M., Szekeres - Kovács Zs., Papp G., Göttlinger, Mazán - Bódog, Tóth Z. (Pruck, a szünetben). Edző: Lieszkovszky József. Tolna: Bildhéber - Karszt L. (Budai, 49.), Borda, Ledneczki G., Cseri - Kovács L., Nagy Zs. (Buzás A., 92.), Sümegi B, Szili I. (Pesti V., 73.) - Tolnai (Erdélyi, 83.), Szabolcska. Játékos-edző: Buzás Attila. Gól: Pintér A. (37.), Göttlinger (54.), Nagy M. (82.), illetve Tolnai (30., 57.), Ledneczki G. (26.). Kiállítva: Kovács Zs. (41.). Jók: az egész hazai csapat, illetve Tolnai, Ledneczki. U19: 0-3.

Megyei I. osztály, 11. forduló

2016. október 22.
Tolna VFC-Majosi SE 2-4 (1-2). Tolna, V: ifj. Hartung (Verbászi, Prantner). Tolna: Csoknyai - Mátyás (Vizdár, 29.), Ledneczki, Agócs, Cseri - Borda, Nagy Zs., Buzás A., Karszt (Budai, 64.) - Tolnai (Szabolcska, 53.), Horváth M. Edző: Buzás Attila. Majos: Komáromi - Vituska N. (Bálint, a szünetben), Szeiler, Szőts A. (Batta, 66.), Gere - Nagy N. - Becze (Bognár Zs., a szünetben), Lizák, Vámosi - Gyánó, Máté B. Mb. edző: Tálas Zoltán. A vendég Majos kihasználta a tolnaiak hibáit. Gól: Buzás A. (27.), Szabolcska (77.), illetve Lizák (34., 39.), Gyánó (62., 67.). Kiállítva: Buzás A. (41.), Vizdár (51.)., Agócs (59.). Jók: Ledneczki, Horváth M., Borda, illetve Gyánó, Lizák, Szeiler. U19: 3-0.

Megyei I. osztály, 10. forduló

2016. október 16.
Tevel Medosz SE-Tolna VFC 3-1 (2-1). Tevel, 250 néző. V: Álló (Marcsek, Szabó Sz.). Tevel: Máté R. - Sas D. (Bajusz, 53.), Csaba I., Dobra, Ferenc M. (Szabó M., 70.) - Kovács R., Weidinger, Simon J., Barabás B. (Ahmed, a szünetben) - Hencz, Simon T. (Szabó E., 62.). Játékos-edző: Simon József. Tolna: Csoknyai - Mátyás T. (Kovács L., 81.), Ledneczki G., Agócs, Horváth M. - Borda, Nagy Zs. (Szabolcska, 72.), Karszt L., Tolnai R. (Budai, 53.) - Buzás A. (Vizdár, 78.), Fejes Z. Játékos-edző: Buzás Attila. Az eső féldiőben sok helyezetet kidolgozó hazai capat a végén tette biztossá a győzelmét. Gól: Simon J. (14., 23.), Szabó E. (89.), illetve Fejes Z. (37.). Jók: Weidinger, illetve Tolnai R., Fejes Z. U19: 0-7.

Megyei I. osztály, 9. forduló

2016. október 8.
Tolna VFC-Bonyhád VLC 3-1 (2-1). Tolna. V: Stefik (Kövesdi T., Juhász Cs.). Tolna: Csoknyai - Mátyás, Ledneczki, Agócs, Cseri - Nagy Zs. (Izsák, 90.), Borda (Vizdár, 69.), Sümegi B. (Erdélyi, 29.), Buzás A. (Kovács L., 60.) - Tolnai, Horváth M. Játékos-edző: Buzás Attila. Bonyhád: Kovács L. - Völgyi, Genczler, Varga Á. (Bognár S., 85.), Szlama - Szász (Szentes, 87.), Kertész (Pap R., 23.), Máté R., Fekete K. - Schulteisz (Sebestyén, 35.), Pfaff (Domokos R., 79.). Edző: Köllő Roland. A fegyelmezetten játszó tolnai együttesnek a bonyhádiak szépítése után kellett izgulniuk, de összességében teljesen megérdemelten nyert a jól futballozó Buzás-csapat. Gól: Ledneczki (1.), Nagy Zs. (22.), Erdélyi (71.), illetve Pap R. (42.). Kiállítva: Cseri (54.). Jók: az egész tolnai csapat dicséretet érdemel, illetve Pap R. U19: a Bonyhád NB III-as.

Megyei I. osztály, 8. forduló

2016. október 2.
Szedresi SE-Tolna VFC 2-1 (1-1). Szedres, V: Farkas F. (Mihálovics L., Petrovics I.). Szedres: Farkas M. - Kuti, Kiss B., Erdélyi P., Horváth Bálint - Fritz Á., Horváth Balázs, Pach B. (Sztrahia, a szünetben), Rikkers - Lakatos G., Bíró A. (Tamási G., 50.). Edző: Lacza József. Tolna: Csoknyai B. - Mátyás, Ledneczki, Vizdár, Erdélyi Zs. (Kovács L., 60.) - Nagy Zs. (Karszt L., 73.), ifj. Buzás A., Sümegi B. (Borda G., 69.), Tolnai R. (Pesti V., 90.), Buzás A. (Izsák, 90.) - Horváth M. Játékos-edző: Buzás Attila. Helyenként lelkesen futballozó tolnai csapatot hátrányból felállva, kilenc emberrel sikerült megvernie a Szedresnek. Gól: Lakatos G. (42.), Fritz Á. (54.), illetve Tolnai R. (11.). Kiállítva: Kiss B. (31.), Fritz Á. (80.), illetve ifj. Buzás A. (80.). Jók: az egész hazai csapat dicsérhető, illetve Horváth M., Mátyás, Tolnai R., ifj. Buzás A. U19: 2-2.

Megyei I. osztály, 7. forduló

2016. szeptember 24.
Tolna VFC-Dunaföldvári FC 1-0 (1-0). Tolna, V: Éreth A. (Horváth J., Bogáncs G.). Gólszerző: Buzás A. (38.).

Megyei I. osztály, 6. forduló

2016. szeptember 17.
Dombóvár FC-Tolna VFC 2-3 (1-1). Dombóvár, V: Lengyel S. Dombóvár: Szabados - Pap Máté (Farkas R., 6.), Illés I., Kovács R., Kázmér (Száraz, 70.) - Baksa, Androsics, Regényi, Bán - Czonev, Horváth Á. (Nagy D., 82.). Szakmai igazgató: Bőzsöny János. Tolna: Csoknyai - Cseri (Erdélyi, 67.), Féhr, Ledneczki, Mátyás - ifj. Buzás A., Nagy Zs., Tolnai R., Buzás A. - Sümegi, Horváth M. Edző: Buzás Attila. Gól: Kázmér (30.), Czonev (66.), illetve Horváth M. (23.), Tolnai R. (61.), Féhr (88.). U19: 3-2.

Megyei I. osztály, 5. forduló

2016. szeptember 10.
A Tolna VFC együttese szabadnapos.

Megyei I. osztály, 4. forduló

2016.szeptember 4.
Kölesdi SE-Tolna VFC 2-2 (2-1). Kölesd, 150 néző. V: Stefik (Szabó P., Szincsák). Kölesd: Kollár E. - Váli, Kapinya, Kozák, Pesti M. - Haraszti I., Weisz T. (Kern M., 54.), Farkas P., Nagy P. - Dudás G., Aradi (Pilisi, 70.). Edző: Sánta István. Tolna: Csoknyai - Erdélyi (Mátyás T., a szünetben), Házer (Agócs, 70.), Ledneczki, Cseri - Sümegi B., ifj. Buzás A., Féhr, Horváth M. - Nagy Zs., Fejes Z (Borda, 66.). Edző: Buzás Attila. Küzdelmes és jó iramú mérkőzésen igazságos döntetlen született. Gól: Dudás G. (27., 41.), illetve Horváth M. (32., 53.). Kiállítva: Farkas P. (75.), illetve Agócs (75.). Jók: Kapinya, Kozák, Dudás G., illetve Horváth M., Féhr. U19: 1-4.

Megyei I. osztály, 3. forduló

2016. augusztus 27.
Tolna VFC-Szekszárdi UFC 0-2 (0-0). Tolna, V: Pekoli (Petrovics I., Mihálovics L.). Gól: Nagyváradi O. (60.), Csigi Á. (76.).

Megyei I. osztály, 2. forduló

2016. augusztus 21.
Tolna VFC-Őcsény SK 6-0 (2-0). Tolna, 100 néző. V: Lengyel S. (Verbászi, Piegl). Tolna: Csoknyai - Erdélyi Zs., Ledneczki, Házer, Féhr (Izsák, 66.) - Borda (Karszt L., a szünetben), Sümegi B., Tolnai R. (Pesti V., a szünetben), ifj. Buzás A. (Mátyás, 55.) - Horváth M., Fejes (Nagy Zs., a szünetben). Játékos-edző: Buzás Attila. Őcsény: Lizák Zs. - Horváth Zs., Nyírán, Heffner, Forrai - Tóth A., Szabó Z., Kovács S., Kovács K. - Kertész J., Gyarmati Cs. Edző: Cziráki Gábor. Gólszerzők: Mátyás (58., 87.), Sümegi B. (26.), Fejes Z. (44.), Horváth Zs. (60., öngól), Izsák (71.). Kiállítva: Forrai Z. (42.). Jók: Fejes, Féhr, Mátyás. U19: augusztus 25-én játsszák.

Megyei I. osztály, 1. forduló

2016. augusztus 13.
Bátaszék SE-Tolna VFC 3-0 (0-0). Bátaszék, V: Kovács T. (Szabó P., Mészáros L.). Bátaszék: Tenczlinger - Samu P., Calka S., Horváth Á. (Horváth L., 87.), Lieszkovszky L. - Régi (Kiss P., 71.), Horváth G., Botos, Faller (Gábor P., 81.) - Fábián Cs. (Babanics Gy., 63.), Tóth B. (Földvári, 84.). Edző: Kiss János. Tolna: Csoknyai B. - Erdélyi Zs., Ledneczki, Házer (Tolnai R., 81.), Agócs - Cseri (Borda, 51.), Sümegi B., Pesti V., Mátyás - Horváth M., Fejes Z. Játékos-edző: Buzás Attila. A második félidőben a helyzeteit kihasználó hazai csapat megérdemelten győzte le jó erőkből álló ellenfelét. Gól: Horváth G. (75., 80., 94.). Jók: Horváth G. vezérletével az egész hazai csapat, illetve Mátyás, Csoknyai B. U19: 0-4.