Kép

Hosszú évek rossz sorozatát zárta le a Tolna, amely szép játékkal búcsúzott az őszi szezontól.

Megyei I. osztály, 13. (utolsó őszi) forduló

2017. november 4.

Tolna VFC–Bátaszék SE 3-0 (2-0). Tolna, V: Szappanyos (Szabó P., Horváth J.). Tolna: Bildhéber B. – Pap Milán (Jerabek, 83.), Ledneczki, Nánási, Horváth M. (Cseri, 83.) – Blatt, Frankovszky (Karszt L., 82.) – Sümegi, Ranga (ifj. Buzás A., 78.), Szili I. – Szabolcska (Felföldi I., 78.). Edző: Buzás Attila. Bátaszék: Klézl – Révész K. (Babanics Gy., 69.), Rátkai, Kiss P., Lieszkovszky (Földvári, a szünetben) – Kertész J. (Kovács B., 80.), Régi, Samu P., Fábián Cs. (Camara, 80.) – Faller, Lerch M. Edző: Kiss János. Gól: Szili I. (11.), Pap Milán (15.), Ledneczki (70.). Kiállítva: Camara (86.). Jók: a hazai csapat valamennyi játékosa dicsérhető.

Eredmények/tabella | Megyei I. osztály: a bajnokság hírei

Megyei I. osztály, 12. forduló

2017. október 29.

Nagymányoki SE–Tolna VFC 1-7 (01). Nagymányok, v.: Stefik R. (Varga G., Kapéter J.). Nagymányok: Schanczenbacher Z. – Wolf Sz., Köő, Feik J. (Kovács K., 90.), Schmidt N. – Pál I., Hesz, Horváth B. (Miklós T., 53.), Kovács L. – Barabás Á., Sztrahia. Edző: Incze Zoltán. Tolna: Bildhéber B. – Pap Milán (Jerabek, 70.), Ledneczki, Nánási, Horváth M. (Mátyás T., 70.) – Sümegi, Blatt (Pesti V., 85.), Karszt L. (Frankowszky, a szünetben), Szili I. – Ranga (ifj. Buzás A., 85.), Szabolcska. Edző: Buzás Attila. Negyvenöt percig tudta megnehezíteni a jól játszó tolnaiak dolgát a nagymányoki együttes. Gól: Pál I. (85.), illetve Szabolcska (54., 58.), Szili I. (30.), Horváth M. (48.), Feik (53., öngól), Pap Milán (64.), Sümegi (90.). Jók: Wolf Sz., Schmidt N., Kovács L., illetve Szabolcska, Blatt, Ranga, Szili I.

Megyei I. osztály, 11. forduló

2017. október 21.

Tolna VFC–Tamási 2009 FC 3-3 (1-0). Gólszerzők: Horváth Máté (9.), Szabolcska Tamás (47.), Sümegi Balázs (94.), illetve Jammeh Haruna (49., 70.), Orosz Miklós (65.)

Megyei I. osztály, 10. forduló

2017. október 15.

Szedres SE–Tolna VFC 1–3 (1–1). Szedres, V: Pekker B. (Bécs K., Dolmány T.). Szedres: Farkas M. – Kuti, Erdélyi P., Erdélyi Zs., Vámosi A. (Horváth Z., 86.) – Cseh T. (Borza, a szünetben), Rikkers, Tolnai R., Fritz Á., Szakter (Károly L., 73.) – Wascher (Bíró A., 56.). Edző: Lacza József. Tolna: Bildhéber B. – Cseri (Jerabek, a szünetben), Nánási, Ledneczki, Horváth M. (Sümegi B., 87.) – ifj. Buzás A. (Szabolcska, 83.), Pap Milán, Blatt, Felföldi (Szili I., 60.) – Pesti V., Frankovszky (Ranga, 60.). Edző: Buzás Attila. A győzelmet jobban akaró vendégcsapat megérdemelten vitte el a három pontot a tartalékos szedresiektől. Gól: Erdélyi Zs. (18.), illetve Nánási (34.), Ledneczki (82.), Szabolcska (87.). Kiállítva: Erdélyi P. (86.). Jók: Fritz Á., Rikkers, Erdélyi Zs., Tolnai R., illetve Nánási, Pap Milán, Blatt, Pesti V., ifj. Buzás A.

Megyei I. osztály 9. forduló

2017. október 7.

Tolna VFC–Dunaföldvári FC 1-2 (0-1). Tolna, V.: Kovács T. (Varga G., Tinnyei Zs.). Tolna: Bildhéber G. (Cseri, a szünetben) – Pap Milán (Jerabek, a szünetben), Ledneczki, Nánási, Horváth M. – Sümegi (Mátyás, a szünetben), Karszt L. (Pesti V., a szünetben), Blatt, Szili I. – Ranga (Fóris, 85.), Szabolcska. Edző: Buzás Attila. Dunaföldvár: Tóth Dávid – Tóth Dániel, Kőkuti, Kóczián (Fehér M., 25.), Varga G. – Farsang P. (Markovics, 87.), Dienes G., Benke V., Kiss P. – Fröhlich Rajmund (Fröhlich A., 71.), Tóth Á. (Kuti A., 71.). Játékos-edző: Barics Péter. A győzelmet jobban akaró, egységesebbnek tűnő földváriak megérdemelten nyertek. Gól: Szabolcska (63.), illetve Fröhlich Rajmund (43.), Farsang P. (55.). Jók: Nánási, Horváth M., Blatt, illetve Kőkuti, Farsang P., Kiss P.

Megyei I. osztály, 8. forduló

2017. szeptember 30.

Ezen a hétvégén a Tolna VFC szabadnapos volt.

Megyei I. osztály, 7. forduló

2017. szeptember 23.

Tolna VFC–Őcsény SK 7–0 (4–0). Tolna, v.: Stefik (Pesti D., Szabó Sz.). Tolna: Bildhéber B. (Bildhéber G., 51.) – Jerabek, Ledneczki, Nánási, Horváth M. – Sümegi, Pap Milán, Blatt (Karszt, a szünetben), Szili I. (Mátyás, a szünetben) – Ranga, Szabolcska (Cseri, a szünetben). Mb. edző: Wéber Tamás. Őcsény: Lizák Zs. – Horváth D., Kelemen Zs., Weisz P., Német G. (Jankovics, 56.) – Sárközi F., Tóth R., Batizi-Pócsi (Vecsei, 76.), Varga Z. – Horváth Cs., Kovács S. (Zsinkó, 80.). Játékos-edző: Pusztai Károly.

Megyei I. osztály, 6. forduló

2017. szeptember 17.

Majosi SE–Tolna VFC 0–3 (0–0). Majos, V: Szappanyos Sz. (Juhász Cs., Sipos L.). Majos: Németh D. – Illés Á., Szeiler, Hegedűs P., Bodó – Vituska N., Gere, Hock (Máté B., 75.), Vámosi P. – Lizák P. (Bognár Zs., 30.), Nagy A. (Boros K., 62.). Edző: Tihanyvári László. Tolna: Bildhéber B. – Jerabek, Pap Milán, Ledneczki, Horváth M. – Sümegi (Mátyás T., 55.), Karszt L. (Fóris, 70.), Blatt, Szili I. – Ranga (Felföldi, 81.), Szabolcska (Frankovszky, 79.). Edző: Buzás Attila. Kiegyenlített első játékrész után a második félidőben a taktikusan futballozó Tolna kihasználta helyzeteit és megérdemelten vitte el a három bajnoki pontot. Gól: Ledneczki (64.), Pap Milán (70.), Ranga (75.). Jók: a vendégcsapat valamennyi játékosa dicséretet érdemel.

Megyei I. osztály, 5. forduló

2017. szeptember 9.

Tolna VFC–Dombóvár FC 3–3 (0–2). Tolna, V.: Knap Z. (Sipos L., Horváth J.). Tolna: Bildhéber B. – Jerabek (Mátyás, a szünetben), Ledneczki, Nánási, Horváth M. (Cseri, 93.) – Sümegi (Pap Milán, 31.), Karszt L. (ifj. Buzás A., 92.), Blatt, Szili I. – Szabolcska (Fóris, 78.), Ranga. Edző: Buzás Attila. Dombóvár: Sztropkó – Baksa Zs., Kovács R., Petrók, Kázmér – Kovács A., Androsics, Bán, Kardos E. (Pál D., 89.) Keczeli – Horváth Á. (Kierdorf, 64.). Játékos-edző: Kardos Ernő. Két jó csapat remek meccset játszott, amit bármelyik megnyerhetett volna. Gól: Szabolcska (61.), Szili I. (67.), Horváth M. (82.), illetve Kardos E. (32.), Kovács A. (45.), Androsics (76.). Kiállítva: Nánási (24.). Jók: az egész tolnai csapat dicséretet érdemel, illetve Androsics, Kovács A., Petrók.

Megyei I. osztály, 4. forduló

2017. szeptember 2.

Kölesd SE–Tolna VFC 1–2 (0–0). Kölesd, V.: Álló T. (Halák L., Kapéter J.).
Kölesd: Sánta – Vajda T., Dobra, Tímár K. (Váli, 89.), Nagy P. – Kovács R. (Pesti M., 85.), Kapinya, Calka S., Weisz T. – Simon B. (Kozák, 55.), Péger (Baranyai D., 66.). Edző: Sánta István.
Tolna: Bildhéber B. – Jerabek (Frankowszky, 75.), Ledneczki, Nánási, Horváth M. – Sümegi (Mátyás, 50.), Karszt L., Blatt, Szili I. (Pesti V., 61.) – Ranga, Szabolcska (Felföldi, 92.). Edző: Buzás Attila.
Gól: Nagy P. (76.), illetve Kozák (79., öngól), Ranga (88.).
Kiállítva: Dobra (49.).

Megyei I. osztály, 3. forduló

2017. augusztus 26.

Tevel Medosz SE–Tolna VFC 0-3 (0-2)
Tevel, v.: Kovács T. (Szabó P., Mészáros L.). Tevel: Máté R.- Pál Z. (Csaba I., 86.), Nagy P., Reichert, Sirok (Bodai N., 86.) – Barabás B. (Bajusz, 74.)., Weidinger, Simon J. (Dézsi, 84.), Elbegdorzs, Ahmed – Buzás A. (Szőts R., 83.). Játékos-edző: Simon József. Tolna: Bildhéber B. – Jerabek (Felföldi, 80.), Ledneczki, Nánási, Horváth M. – Sümegi (Mátyás, 63.), Karszt L. (Cseri, 83.), Blatt, Szili I. – Ranga, Szabolcska (Fóris, 86.). Edző: Buzás Attila. Az előző fordulókhoz képest visszafogottan játszó Tolna fölényesebb győzelmét Máté Roland néhány bravúrja akadályozta meg. Gól: Szili I. (22.), Szabolcska (40.), Blatt (92.). Kiállítva: Nagy P. (61.). Jók: Máté R., Reichert, Weidinger, illetve Szili I., Nánási, Blatt, Horváth M.

Megyei I. osztály, 2. forduló

2017. augusztus 19.

Tolna VFC–Bonyhád VLC 5–2 (3–1). Gólszerzők: Ranga M. (1., 75.), Nánási A. (8.), Szili I. (9., 53.), illetve Pap R. (39., 77.).

Megyei I. osztály, 1. forduló

2017. augusztus 12.

Kakasd SE–Tolna VFC 1–10 (1–4). Kakasd, V: Kövesdi R. (Petrovics I., Laszlóczki L.). Kakasd: Kocsmár I. – Farkas D. (Szabján, a szünetben), Réti, Márk A., Kvanduk E. (Tóth A., a szünetben) – Eisensehr M., Árpa, Sebestyén M. (Farkas B., 39.) – Berta (Fábián D., 39.) – Hucker B. Márk K. Edző: Kniesz Mátyás. Tolna: Bildhéber B. – Jerabek (Mátyás, 73.), Pap Milán, Nánási, Horváth M. (Cseri, 78.) – Sümegi (Felföldi, 85.), Karszt L., Blatt (Kelemen Zs., 85.), Szili I. – Ranga, Szabolcska (Fóris, 64.). Edző: Buzás Attila. A nyári felkészülés és az edzésmunka eredménye ez a súlyos kakasdi vereség. Gól: Márk K. (19.), illetve Ranga (10., 70., 72.), Szili I. (21., 68.), Szabolcska (20., 35.), Tóth A. (51., öngól), Fóris (79.), Sümegi (82.). Jók: Szili I. vezérletével az egész vendégcsapat dicsérhető.