2018.05.27.

Kép

Megyei I. osztály, 25. forduló

2018. május 26.

Tolna VFC–Nagymányoki SE 10–0 (5–0), Tolna, V: Illés T. (Farkas R., Kapéter J.).

Tolna: Bildhéber B. – Jerabek (Ranga, 47.), Ledneczki, Pap Milán, Horváth M. (Cseri, 47.) – Karszt L. (Frankovszky, 47.), Pesti V. – Királyházi, Blatt (ifj. Buzás A., 47.), Szili I.– Szabolcska (Felföldi I., 47.). Edző: Buzás Attila.
Nagymányok: Schanczenbacher Z. – Zimányi P., Schmidt N., Köő, Vajda T. (Sztrahia, 60.) – Kovács L., Horváth B., Hesz, Miklós T. – Lajos D., Németh K. (Barabás Á., 66.). Edző: Incze Zoltán.
Gól: Szabolcska (3., 42.), Szili I. (14., 90.), Blatt (27., 46.), Ranga (54., 84.), Ledneczki (24.), ifj. Buzás A. (73.).
Jók: a tolnai csapat valamennyi játékosa dicséretet érdemel.

A tolnai együttes sok szép pillanatot szerzett közönségének, s így volt ez szezonbeli utolsó hazai meccsén is.

Eredmények/tabella | Megyei I. osztály: a bajnokság hírei

Megyei I. osztály, 24. forduló

2018. május 19.

Tamási 2009 FC–Tolna VFC 3–3 (1–2) Tamási, V: Lengyel S. (Szabó P., Domokos L.).

Tamási: Bogdán B. – Kaszás (Orosz M., a szünetben), Pintér A., Göttlinger, Orosz Á. (Stanojev, 78.) – Juhász I., Vámosi P. (Tóth L., 90.), Fomumbod, Ato (Széll, 52.) – Papp G., Haruna. Edző: Horváth Lajos. Tolna: Bildhéber B. – Jerabek (Ranga, 60.), Pap Milán, Ledneczki, Horváth M. – Blatt, Pesti V. – Királyházi, ifj. Buzás A., Szili (Mátyás T., 73.) – Szabolcska. Edző: Buzás Attila. Változatos, élvezetes meccset játszott a két csapat, amely szó szerint „lemásolta” őszi találkozóját, ami ugyanígy alakult. Gól: Haruna (33., 52.), Orosz Á. (62.), illetve Szabolcska (31., 77.), Blatt (27.). Jók: Haruna, Orosz Á., Papp G., illetve Szabolcska, Pesti V.

Megyei I. osztály, 23. forduló

2018. május 12.

Tolna VFC–Szedresi SE 3–0 (2–0) Tolna, V: Pekoli D. (Varga G., Sipos L.).

Tolna: Bildhéber B. – Jerabek (Nagy Zs., 87.), Ledneczki, Pap Milán, Horváth M. (Karszt L., 87.) – Pesti V. (Frankovszky, 82.), Blatt – Királyházi, Mátyás (Sümegi, 64.), Szili I. (Felföldi, 82.) – Szabolcska. Edző: Buzás Attila.

Szedres: Farkas M. – Benizs, Erdélyi P., Kuti (Szabó Sz., 64.), Vámosi A. – Tolnai R., Kovács E., Fritz Á., Cseh T. – Erdélyi Zs., Bíró A. Edző: Lacza József.

A látottak alapján a mezőnyben szebben futballozó, a kapu előtt hatékonyabb Tolna megérdemelten nyert. (A mérkőzés képei)

Gól: Szabolcska (12.), Erdélyi Zs. (60., öngól), Felföldi (89.). Jók: Bildhéber B., Pap Milán, Ledneczki, Szabolcska, illetve Bíró A., Erdélyi Zs., Kuti., Fritz Á.

Megyei I. osztály, 22. forduló

2018. május 5.

Dunaföldvár FC–Tolna VFC 2–1 (1–1)
Dunaföldvár, V: Szappanyos Sz. (Fülöp A. Farkas R.).

Dunaföldvár: Tóth Dávid – Rácz Zs., Varga G., Hajdók, Horváth A. – Széles (Berényi P., a szünetben), Dienes G., Fröhlich A. (Cislo, 87.), Kiss P. (Tóth Á., 85.) – Farsang P. (Fehér M., 75.), Benke (Szalai, 80.). Játékos-edző: Barics Péter.
Tolna: Bildhéber B. – Királyházi, Pap Milán, Ledneczki, Horváth M. (Frankovszky, a szünetben) – Blatt, Pesti V. – Ranga, ifj. Buzás A., Mátyás – Szabolcska (Sümegi, a szünetben). Edző: Buzás Attila.
Gól: Farsang P. (20.), Kiss P. (77.), illetve ifj. Buzás A. (6.).
Jók: a földvári csapat valamennyi játékosa dicséretet érdemel, illetve Pap Milán, Ledneczki, ifj. Buzás A.

Harcos, küzdelmes mérkőzésen mindkét csapatnak voltak jobb időszakai. A földváriak egy kicsivel többet tettek azért, hogy a végén melléjük álljon a szerencse.

Megyei I. osztály, elmaradt meccs a 15. fordulóból:

2018. május 1.

Bonyhád Völgység LC–Tolna VFC 4–2 (1–1)
Bonyhád, V: Vörös G. (Molnár A., Suba Z.).

Bonyhád: Szabó Sz. – Laki (Fekete K., 44.), Szlama, Máté R., Schulteisz N. (Kertész D., 59.) – Völgyi, Tolnai Sz. – Genczler (Forrai P., 88.), Varga Á. (Takács N., 90.), Pfaff (Sásdi, 86.) – Pap R. Edző: Köllő Roland.
Tolna: Cseri – Jerabek (Ranga, 54.), Ledneczki, Nagy Zs., Horváth M. – Pesti V. (Karszt L., 77.), Blatt – Királyházi, ifj. Buzás (Szili I., 60.), Mátyás – Szabolcska (Felföldi, 86.). Edző: Buzás Attila.

Gól: Pap R. (33., 92.), Genczler (63.), Fekete K. (85.), illetve Szabolcska (1.), Blatt (93.). Jók: a bonyhádi csapat valamennyi játékosa dicsérhető, illetve Szabolcska, Nagy Zs., Mátyás, Blatt.

A bonyhádi csapatnak sikerült javítania a Majostól és a Dunaföldvártól elszenvedett hazai vereségek után. A második félidei játékuk alapján megérdemelt a völgységiek sikere.

Megyei I. osztály, 21. forduló

2018. április 29.

A Tolna VFC szabadnapos volt.

Megyei I. osztály, 20. forduló

2018. április 22.

Őcsény SK–Tolna VFC 2–10 Őcsény, 70 néző. v.: Pekoli (Domokos L., Pesti K.).

Őcsény: Lizák Zs. – Kovács Z., Göndör, Csizolszki, Német G. – Preimeyer, Batizi-Pócsi, Figler, Babanics Gy. – Babanics F., Kovács S. Edző: Weisz Péter.

Tolna: Bildhéber – Jerabek, Ledneczki G., Nagy Zs., Horváth M. – Blatt, Karszt L. – Királyházi, ifj. Buzás A., Mátyás T. – Ranga. Edző: Buzás Attila.

Játékvezetői segítség nélkül is nyert volna a Tolna. Gól: Babanics Gy., Göndör, illetve Mátyás T. 3, Szili I. 2, ifj. Buzás A. 2, Blatt, Ledneczki, Ranga 1-1. Jók: Batizi-Pócsi, Göndör, Babanics F., illetve Mátyás, Cseri, Ledneczki.

Megyei I. osztály, 19. forduló

2018. április 14.

Tolna VFC–Majosi SE 3–1 (2–0). Tolna, V: Stefik R. (Verbászi P., Horváth J.).
Tolna: Bildhéber – Jerabek, Ledneczki, Nagy Zs. (Pap Milán, 52.), Horváth M. – Blatt, Pesti V. (Frankovszky, 79.) – Királyházi (Felföldi, 79.), ifj. Buzás, Mátyás (Szili I., 72.) – Szabolcska (Ranga, 52.). Edző: Buzás Attila.
Majos: Steinbach G. (Komáromi, 61.) – Nagy A., Gere, Szőts A., Bodó (Vituska N., 72.) – Illés Á., Hegedűs P., Nagy N., Hock – Lizák P., Máté B. Edző: Tihanyvári László.
Gól: Szabolcska (45., 52.), Mátyás (8.), illetve Lizák P. (51.).
Jók: Szabolcska, Pesti V., Jerabek, Mátyás, illetve Lizák P., Szőts A., Illés Á.

A jól játszó tolnaiak a korai góljukkal megalapozták a meccs hangulatát, és a találkozót végig irányítva megérdemelten győzték le a szervezett majosiakat. A vendégek nyolc zsinórban kivívott sikert követően veszítettek.

Megyei I. osztály, 18. forduló

2018. április 7.

Dombóvár FC–Tolna VFC 3–1 (2–0)

Dombóvár, v.: Gellén A. (Lóga Sz., Kasza K.). Dombóvár: Sztropkó – Varga B., Kovács P., Petrók, Kardos (Kázmér, 89.) – Bán, Androsics – Kovács A., Keczeli, Jenei B. – Horváth Á. (Mészáros T., 73.). Játékos-edző: Kardos Ernő.

Tolna: Bildhéber B. – Ranga (Frankovszky, 80.), Ledneczki, Nagy Zs., Cseri (Mátyás, a szünetben) – Blatt, Pesti V. (Szili I., a szünetben) – Sümegi, ifj. Buzás A., Horváth M. – Szabolcska (Felföldi, 66.). Edző: Buzás Attila.

A gyors dombóvári gól megfogta a Tolnát, az első félidő a hazaiakról szólt, ráadásul egy kiállítás is sújtotta a vendégeket. A szünet után emberhátrányban is nagyon megnyomta a Tolna, de csak szépíteni tudott, a hajrában pedig bebiztosította sikerét a DFC. Gól: Jenei B. (3., 21.), Mészáros T. (89.), illetve Szabolcska (54.). Kiállítva: Sümegi (37.). Jók: Jenei Bálint vezérletével az egész hazai csapat dicséretet érdemel, illetve ifj. Buzás A., Szabolcska, Nagy Zs.

Megyei I. osztály, 17. forduló

2018. március 31.

Tolna VFC–Kölesdi SE 2–0 (0–0) Tolna, V: Álló T. (Kis Z., Váncsa).

Tolna: Bildhéber B. – Királyházi, Nagy Zs., Pesti V., Horváth M. (Jerabek, 85.) – Blatt, Frankovszky (Felföldi, 56.) – Ranga (Mátyás, 63.), ifj. Buzás, Sümegi (Cseri, a szünetben) – Szabolcska. Edző: Buzás Attila.

Kölesd: Sánta B. – Tímár K., Dobra, Calka S., Pesti M. – Kovács R. (Baksai, 76.), Kapinya, Vajda T., Weisz T. – Péger, Varga Z. (Farkas P., 56.). Edző: Sánta István. A taktikusan futballozó kölesdiek megnehezítették a bajnoki címre hajtó tolnaiak dolgát. Gól: Pesti V. (65.), Szabolcska (73.). Jók: Bildhéber B., ifj. Buzás, Szabolcska, Horváth M., illetve Dobra, Péger, Tímár K.

Megyei I. osztály, 16. forduló

2018. március 25.

Tolna VFC–Tevel Medosz SE 1–0 (0–0), Szekszárd, műfű, V: Éreth A. (Sipos L., Petrovics I.).

Tolna: Cseri – Királyházi, Pap Milán, Horváth M. – Blatt, Frankovszky (Felföldi I.) – Ranga, ifj. Buzás A., Sümegi (Mátyás T.) – Szabolcska. Edző: Buzás Attila.

Tevel: Máté R. – Nagy G. (Bajusz K.), Simon J., Nagy P., Sirok – Ahmed (Kerekes N.), Weidinger, Elbegdorzs, Tóth R. (Kerekes R.) – Simon T. (Buzás A.), Baranyai D. Játékos-edző: Máté Roland.
Gól: Nagy Zs.
Jók: Nagy Zs., Cseri, illetve Elbegdorzs, Simon J., Tóth R., Máté R.

A tolnaiak végig irányították a meccset, de ezúttal hiányoztak azok a megoldások, amelyek őket jellemzik, s amelyekkel simábban legyőzhették volna az összeszedetten futballozó Tevelt.

Megyei I. osztály, 15. forduló

2018. március 18.

A bonyhádiak ellenei mérkőzés a pálya alkalmatlansága miatt elmaradt

Megyei I. osztály, 14. (tavaszi) nyitóforduló

2018. március 11.

Tolna VFC–Kakasd SE 5–0 (1–0). Szekszárd, műfű. V: Knap (Sipos, Váncsa).

Tolna: Cseri (Bildhéber, 74.) – Jerabek (ifj. Buzás, a szünetben), Pap Milán, Ledneczki (Karszt, 4., Felföldi, 60.), Horváth M. – Pesti, Blatt – Királyházi, Ranga, Sümegi – Szabolcska. Edző: Buzás Attila.

Kakasd: Kocsmár I. – Farkas B. (Bozsó, 71.), Fazekas T. (Eisenser, a szünetben), Dobondi, Réti – Petrevics, Farkas D. (Sebestyén M., a szünetben), Tóth L., Kvanduk E. – Hucker, Vörös A. Edző: Kniesz Mátyás. Gólszerzők: Ranga (45+1., 84.), Felföldi (71. 79.), Horváth M. (72.). Jók: Pap Milán, ifj. Buzás, Ranga, Felföldi, illetve Hucker.

Alacsony színvonalú összecsapáson az első félidőben a Kakasd jól helytállt, de a szünet után kijött a két csapat közötti fizikális különbség.